Końcówka lata często demotywuje nas do działania, sprawia że odpuszczamy aktywność fizyczną, co przekłada się na słabą kondycję oraz odporność.  A przecież nie powinno tak być!

Tej jesieni zdecydowanie każdy powinien postawić na SPORT oraz na odpowiednią odzież.

Jeśli zdecydujesz się na bieganie, siłownię czy nordic walking , wybierz takie obuwie oraz strój które umożliwią Ci komfort, podczas wykonywanych czynności.

 

 

Streetwear w ostatnich latach spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony Polaków. Wyjątkowy komfort użytkowania i niebanalny design produktów z tej kategorii sprawiają, że moda uliczna cieszy się popularnością wśród osób w różnym wieku.

Odzież sportowa jest łatwo dostępna, więc tylko od Twoich upodobań zależy w co zainwestujesz. Niemniej jednak staraj się wybierać, coś co posłuży na dłużej a nie na chwilę 😉

 

Na co zwracać uwagę przy wyborze butów oraz odzieży sportowej :

MATERIAŁ

CENA

MARKA

WYGODA

 

Fajne jest to, iż odzież sportowa/dodatki mogą nie tylko być wykorzystywane do naszych ulubionych sportów, a także coraz częściej są łączone z klasycznymi ubraniami, taki mix jest zauważalny na ulicy w każdym mieście.

 

 

Poniżej prezentujemy nasze jesienne wybory 

Zobacz co warto kupić i jakie kolory wybrać!

 

 

 

Jesień bez białego koloru- to nie jesień! Każdy mężczyzna powinien posiadać chociaż jedną parę jasnego obuwia, nawet w zbliżonym odcieniu np. błękit czy beż.

 

Płeć przeciwna może wybierać podobnie, aczkolwiek pięknie u kobiet na nodze prezentują się jaskrawe, pastelowe kolory.

 

 

Również nie może zabraknąć w liście must have ciepłych bluz !

 

Dość z szarymi nudnymi ciuszkami, zadbaj o różnorodność w swojej garderobie. Jakie kolory będą modne? Z pewnością pomarańcz, zieleń, biel, czerwień czy intensywny fiolet.

Bluzy z długim rękawem są praktyczne oraz przydatne nawet przez cały rok, w Twojej szafie nie powinno zabraknąć również takich z kapturem.

 

 

 

Oraz jesiennych gadżetów 

 

Deska czy deskorolka  jest dla Ciebie czymś nowym, nie bój się rozpoczynając przygodę ze skateboardingiem. Spróbuj teraz, żeby nie żałować!