Marka Pepe Jeans London i producent zapachów Tailored Perfumes stworzyli idealną mieszankę optymizmu, elegancji i uwodzenia.

Po zeszłorocznym sukcesie LIFE IS NOW – pierwszej linii perfum Pepe Jeans London –marka przedstawia nowy aromat dla niej i dla niego: CELEBRATE. Zapachy roku 2019 przyprawiają legendarny optymizm Pepe Jeans nutami uwodzenia i zabawy. Design flakonów zachowuje zaskakujące kształty, tak lubiane w poprzedniej kolekcji.

Shaker w odcieniu głębokiego granatu skrywa w sobie męski zapach. Perfum dla kobiet  to elegancji, szmaragdowy kieliszek. Dodatkowej wyjątkowości i elegancji dodają im metalowe okucia w odcieniu złota i rzeźbione w kształt pryzmatów szkło.

Zapachy

   WYSZUKANY KOBIECY KOKTAJL      

Damskie wydanie Pepe Jeans CELEBRATE jest oryginalną mieszanką słodkich i wytrawnych nut, które nie pozwalają zmysłom spocząć ani na chwilę. Bukiet otwiera się pogodnym połączeniem popcornu, czarnego pieprzu i kasztanów, które prowadzą w kierunku uzależniających akordów kwiatowych. Pierwsze wrażenia przechodzą w bazę stylowych białych kwiatów i kremowej wanilii, które tworzą elegancki i kusicielski aromat.

  MOC MĘSKICH ZMYSŁÓW 

Męska wersja Pepe Jeans CELEBRATE pobudza orzeźwiającym połączeniem jałowca i kardamonu z delikatną wonią ginu. Ich ziołową świeżość łagodzi zaskakujący i zmysłowy wyciąg z kakao. Elegancji dodaje natomiast finałowe muśnięcie szałwii muszkatołowej i ambra, tworzące intensywny zapach na najbardziej uwodzicielskie okazje.

Kolekcja

                                         Sugerowana cena detaliczna

Damska woda perfumowana 80ml                                        190 pln

Damska woda perfumowana 50ml                                        150 pln

Męska woda perfumowana 100ml                                         190 pln           

Męska woda perfumowana 50ml                                           150 pln

NOWE DZIEŁO TAILORED PERFUMES

Kolekcja zapachów Pepe Jeans CELEBRATE to nowe dzieło Tailored Perfumes: hiszpańskiej firmy, która od 2013 r. poświęca się tworzeniu aromatów. Od jej powstania oferuje usługi kreacji perfum i kosmetyków na zamówienie – w szczególności dla klientów i marek ze świata mody.

Tailored Perfumes posiada obecnie globalne licencje marek Women’Secret, Pedro del Hierro, Milano, Alejandro Sanz, a od 2018 r. – Pepe Jeans London.

Tailored Perfumes to światowy lider przemysłu perfum i pielęgnacji, dzięki sieci ponad 20 tys. punktów dystrybucji w ponad 75 krajach.