Zwiewne, proste, formy i liczne nadruki. Biel i soczyste akcenty – kontrasty. Zgodnie z ideą wiosenno-letniej duszy marki Diverse, kolekcja Coalition udowadnia, jak ważna jest wspólnota. Po raz kolejny podtrzymuje potęgę kontrastów, na pozór tak od siebie różnych, skrajnie niepasujących, a końcowo dających niepowtarzalny i indywidualny look.

Na palcach jednej ręki zliczyć możemy tych, którym nie marzy się beztroska, nieograniczona poprzez czas i finanse podróż, podczas której poznamy przepiękne zakątki południa. Wierzymy w to, że żadne cele nie są nieosiągalne. Kolekcja Coalition myślami przenosi nas na wymarzoną wyprawę do odległego Kapsztadu. Co zapakujemy do naszego plecaka na podróż życia? Przede wszystkim ważne, aby nasza garderoba przygotowana była na każdą okoliczność – zarówno przepełnione słońcem, jak i te deszczowe czy wietrzne dni. Wśród oferty przeznaczonej dla kobiet znajdziemy delikatne elementy garderoby wypełnione subtelnymi kwiecistymi motywami, zwiewne letnie sukienki w soczystych kolorach, jak i wygodne propozycje o sporty looku, basicowe topy wypełnione pri­ntami tworzącymi nieoczywistą mozaikę. Cała kolekcja bawi się kontrastami, zestawia ze sobą klasyczne barwy z intensywnymi barwami. W naszych garderobach ponownie zawitają również pastele, na przykład marynarskie wzory odkrywamy w nowej odsłonie, nadając im właśnie subtelnej, pastelowej nuty. Męska część kolekcji to odpowiedź na potrzeby każdego aktywnego mężczyzny, ceniącego sobie trendy.

Oprócz denimowych klasyków, znajdziemy również nowe fasony ukochanych przez wielu bluz z kapturem. Wariacja w postaci połączenia pastelowych, lekko wyciszonych barw i tych nasyconych, szczególną uwagę zwracamy tu w stronę subtelnych odcieni fioletu i żółtego – liliowego, delikatnego słonecznego żółtego oraz stojącego po przeciwnej stronie, wyrazistego turkusu.

To więcej niż pewne – wakacyjne stylizacje skompletowane z kolekcji Coalition zapewnią niepowtarzalny look podczas wyprawy oraz na każdej z pamiątkowych fotografii.