RENEE DESIGN

Renee.pl to sklep modowy online, który wzbogacił swoją ofertę o limitowaną kolekcję ubrań. We współpracy z Laną Nguyen powstała marka Renee Design.

Renee Design zaprojektowana z myślą o Kobietach odważnych, kochających modę, dzięki której mogą wyrazić siebie i podkreślić swoją kobiecość. Kolekcja utrzymana jest w klimacie szalonych lat 80-tych. Dominuje w niej lateks, kropki, tiul i satyna. Znajdziemy w niej również ekstrawaganckie, sztuczne futro w centki – najmodniejszym wzorze sezonu.

Kampania wizerunkowa Renee Design powstała w Berlinie, którego sceneria idealnie współgra z klimatem kolekcji.

 

Dlaczego akurat Berlin?

„Berlin jest miejscem nowoczesnym, jest mieszanką kultur, kojarzy się z okresem buntu. Kreacje jak i modelka idealnie wkomponowały się w architekturę tego miasta. Wyraziste formy jak i androgeniczna uroda modelki, w połączeniu z grą aktorską w Kampanii wizerunkowej Renee Limited to kwintesencja dwóch odrębnych światów . Połączenie prostoty i surowości przestrzeni z szalonymi kreacjami rodem z lat 80-tych tworzą idealną całość. Świat przeciwieństw i sprzeczności a przy tym piękny, delikatny i seksowny jak kobieta Renee. Kampanijne zdjęcia ukazują dynamizm, lekkość, siłę i kobiecą zmysłowość, czyli tak, jak to sobie wymarzyłam. Z kolekcji jestem bardzo dumna i mam nadzieję, że ten kreatywny powrót do przeszłości spodoba się Klientkom.” – mówi Lana.

“Taka właśnie jestem” z video promującego kampanię to świat Renee Design. A Ty, jaka jesteś?

Wszystkie modele pojawiły się już na stronie www.RENEE.pl. Cała kolekcja dostępna jest od końca października.