Ciepły płaszcz to idealne dopełnienie jesiennej stylizacji, dlatego zdecydowanie powinien znaleźć się w każdej garderobie. Świetnie sprawdzi się podczas spadku temperatur, wiatru i jesiennej niepogody. Alternatywą dla klasycznego, stonowanego okrycia, może być płaszcz typu Teddy od marki Misha.

Jesienią co roku powraca niezawodna klasyka, którą jest stonowana kolorystyka – przeróżne odcienie beżu i brązu. Dzięki temu, inwestując w płaszcz w takich barwach, masz pewność, że to okrycie sprawdzi się na pewno w kolejnych sezonach. Warto pamiętać także o wyborze dobrych jakościowo produktów– marka Misha zapewnia odzież wyprodukowaną w Polsce,  z wyselekcjonowanych materiałów, które posłużą na lata.

Gdy znudzisz się już eleganckim płaszczem i poczujesz chęć zmiany, nie tracąc przy tym komfortu i wygody, idealny będzie płaszcz „baranek” Teddy. Ten model z pewnością doda charakteru każdej stylizacji. Co więcej, sprawdzi się zarówno zestawiony z jeansami oraz trampkami,  jak i ze zwiewnymi kwiecistymi sukienkami oraz długimi kozakami.

Posiadając już odpowiedni płaszcz, który jest modny, ciepły oraz uniwersalny pozostaje już tylko czerpać radość z jesiennych dni – tych mglistych i pochmurnych, jak i pogodnych oraz słonecznych.