Świeca zapachowa SurpriseCandle z wyjątkową biżuterią srebrną będzie doskonałym upominkiem na podarowanie komuś prezentu pełnego blasku i cudownego aromatu.

To oryginalny prezent dla niej – kobiety, dziewczyny, narzeczonej, żony, mamy, babci, przyjaciółki, siostry…. podkreśl ich wyjątkowość.

Idealny upominek na takie okazje jak urodziny, wieczór panieński, podziękowanie oraz imprezy okolicznościowe.

Połączenie niespodzianki, biżuterii i zapachu jest zawsze magiczne dla obdarowywanych osób. Świeca zapachowa SupriseCandle to subtelny zapach zamknięty w zniewalająco pięknej świecy, który na zawsze pozostawi w pamięci ten cudowny czas odkrywania piękna zaklętego w srebrnej biżuterii a chwilę tą uczyni dla Ciebie wyjątkowo magiczną.

SurpriseCandle to wysokiej jakości ręcznie wykonana świeca zapachowa, która zapewnia wyjątkowe działanie aromatyczne. Piękna w swojej prostocie stanowi idealne dopełnienie wystroju każdego pomieszczenia. Pragnąc zaoferować produkty przyjazne dla środowiska, knot jest w 100% z bawełny. Świece z naturalnego wosku palmowego podczas palenia nie wydzielają dymu, nie wywołują reakcji alergicznych, są w 100% naturalne, biodegradowalne, koszerne i ekologiczne, natomiast czas spalania jest nawet dwukrotnie dłuższy niż świec z wosków syntetycznych. Olejki zapachowe dodane do naszych świec mają piękne, intensywne ale nie duszące aromaty, idealnie odzwierciedlają swoje nazwy.

Zapraszamy do zabawy wartej świeczki

Kupiłeś świecę?
Wygraj drugą!

1. Znajdź na Facebook’u i Instagramie
facebook.com/SurpriseCandle1
instagram.com/SurpriseCandle.pl

2. Zrób zdjęcie produktu/produktów.

3. Opublikuj swoje zdjęcie na ściance FB lub na Instagramie
z hashtagiem #SurpriseCandle

4. Zwycięzcy zostaną opublikowani raz w tygodniu na portalach społecznościowych!

Warunki zabawy i regulamin można znaleźć na :

www.surprisecandle.pl