Bez względu na to w jakiej jesteśmy drużynie, czy jesteśmy wierne minimalizmowi, czy stawiamy na jego przeciwieństwo, moda nigdy nie ogranicza!

 

Jeśli uwielbiasz klasyczne formy i stonowane kolory, z całą pewnością zakochasz się w odcieniach brązu, beżu czy po prostu… w czystej bieli. Idealny zestaw, który nigdy nie zawodzi – biała koszula i świetnie skrojone, ponadczasowe spodnie. W zestawieniu z biżuterią z naturalnymi kamieniami, uzyskasz niewymuszony i elegancki look.  Podbijaj świat swoją naturalnością!

 

 

Jeśli minimalizm to jednak… za mało, a w swojej garderobie lubisz mieć najbardziej zwariowane printy i kroje, postaw na wyraziste kolory. Żółty, pomarańczowy? No pewnie! Im wyraźniej tym lepiej. W połączeniu ze złotymi dodatkami, charakterystycznymi butami, czy okularami, nie przejdziesz niezauważona! Baw się barwami, nadrukami, aplikacjami i kształtami. Odzwierciedlaj dzikość swojego charakteru!

 

 

To jak? Team #LessIsMore czy #LessIsBore? Wyraź siebie poprzez swoją garderobę. Moda, paradoksalnie, nie dyktuje nam zasad. Zainspiruj się i stwórz swój wymarzony look!