Model DEFY powraca jeszcze lepszy niż przedtem. Najnowsza, damska propozycja od marki PUMA na czele z Seleną Gomez emanuje stylem i odwagą.

 

Planujesz osiągnąć w tym roku nowy level treningu? Model PUMA DEFY TZ pomoże Ci dawać z siebie wszystko i dotrzyma Ci tempa nawet podczas najbardziej aktywnych dni. Rewolucyjna treningowa sylwetka z unikalną platformą rzuca wyzwanie standardowym butom treningowym. Technologia PROFOAM w podeszwie zapewnia komfort oraz lekkość. Elementy TPU zostały rozmieszczone tak, aby zapewniać doskonałe wsparcie i odbicie, zamiast się pocić na treningu, Ty błyszczysz! Dodatkowo, w pełni tekstylna cholewka zapewnia najwyższy poziom wygody w modelu treningowym, który doskonale wpisuje się w trendy tego sezonu.

 

 

Redefiniując reguły treningowe, model DEFY TZ zachowuje doskonały balans pomiędzy wsparciem a stylem podczas ćwiczeń. Kto mógłby go lepiej reprezentować niż Selena Gomez, która jest uosobieniem siły i kobiecości. Przy napiętym harmonogramie – jak u większości zabieganych dziewczyn – Selena stawia na trening multifunkcjonalny utrzymujący ją w formie przez cały dzień. Zmierz się z nowymi wyzwaniami i podbijaj świat w nowym modelu PUMA DEFY TZ!
Model PUMA DEFY TZ będzie dostępny od 17 stycznia na PUMA.com oraz w wyselekcjonowanych salonach na całym świecie.
Śledźcie @PUMAPerformance oraz @PUMAWomen i bądźcie na bieżąco, a wszystkie nasze nowości znajdziecie na about.puma.com