Powroty do szkoły są ciężkie. Trzeba przygotować naszym pociechom najpiękniejsze stroje, kupić najbardziej kolorowe  zeszyty i długopisy, a też przydałoby się wyczarować wyjątkowe uczesania. A tym razem nie musi tak być! Przy sprawianiu fryzury pomoże nowy model szczotki Tangle Teezer – The Original Mini Unicorn – z jednorożcem, który stanie się najlepszym przyjacielem fryzury Twojego dziecka.

Szał na białego konia z tęczowym włosiem i złotym rogiem zaczął się parę sezonów temu. Jednorożec uważany jest za legendarne, magiczne stworzenie. Motyw ten spodobał się dzieciom na tyle, że od dekad nie schodzi on z pokojów małych dziewczynek. A teraz zawładnął nie tylko umysłami dzieci, ale i dorosłych. W tym sezonie postanowił zagościć na szczotkach do włosów.

Szczotka The Original Mini to mniejsza wersja kultowej szczotki Tangle Teezer – Original. Ta większa zaprojektowana przez fryzjera gwiazd Shauna P. 15  lat temu, zmieniła branże na zawsze. Jej ergonomiczny kształt pasuje do każdej ręki, dzięki czemu nie wyślizguje się z niej tak łatwo. Ale sekret tkwi w ząbkach wykonanych z tworzywa flexi o dwóch długościach umieszczonych w takich miejscach, by rozczesywać włosy od nasady aż po same końce. Szczotka dzięki temu nie niszczy i nie wyrywa włosów, pozostawiając je zdrowsze i pełne blasku. A w wersji pomniejszonej zmieści się do rączki dziecka, jak i do wszystkich maminych torebek.

Jej jednorożcowe umaszczenie przypadnie do gustu nie tylko małym, ale także i dużym. Słodka, pastelowo-różowa mordka jednorożca została wpasowana w kształt szczotki. O tęczowej grzywie, błyszczących oczach i różowych policzkach magiczny koń rozkocha w sobie każdego!

W mgnieniu oka stanie się nieodłącznym towarzyszem porannych przygotowań do szkoły!

Uwaga – ten produkt uzależnia!

Dostępna wyłącznie w drogeriach ROSSMANN na terenie całej Polski w cenie 34,99 PLN.