Wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy. Nieważne czy zamierzasz go spędzić grillując ze znajomymi, obcując z naturą podczas rodzinnych pikników, czy zagospodarowałaś sobie urlop na wypad za granicę – wygoda jest najważniejsza!
Dobrze sprawdzi się podstawowy zestaw czyli ulubione jeansy, ciepła bluza i wygodne buty. To doskonała baza zarówno na rowerowe wycieczki, jak i ogniska. Możesz stworzyć również zestaw łącząc materiałowe spodnie z jeansową katanką. Duży plecak pomieści wszystkie niezbędniki, a ogrodniczki sprawdzą się podczas pobytu na działce, kiedy będziesz chciała złapać trochę słońca.
Prognozy pogody są optymistyczne – zaopatrz się zatem także w lekkie sukienki czy słomkowy kapelusz. Obowiązkowym elementem stylizacji w tych słonecznych dniach będą okulary przeciwsłoneczne. Dziewczęcą sukienkę koniecznie zestaw z sandałkami na małym obcasie lub balerinkami. Sprawi to, że zbliżający się majowy weekend będzie nie tylko miłą i regenerującą przerwą od codziennego zgiełku – ale również jakże stylową!